Snídaně s novou

Snídaně s novou je velice oblíbený pořad, který vám každý všední den pomáhá vstávat a vstupovat do dalšího všedního dne. Vysílání začíná od pondělí od pondělí do pátku v 5:59 a končí úderem deváté hodiny. Původně tento pořad začínal již od páté hodiny ranní.

Pěkné ráno

Každá snídaně je naditá zajímavými reportážemi, dokumenty, hosty, nechybí ani ranní pohádka pro děti – Raníček. V průběhu let se v pořadu vystřídala cela řada moderátorů, jako například: Slávek Boura a Markéta Mayerová, Libor Baselides, Dana Morávková, Michaela Dolinová, Aleš Háma, Michal Jagelka, Tomáš Krejčíř, či Klára Doležalová a další.

Snídaně s novou online

Snídani s novou máte možnost sledovat nejen prostřednictvím televize, ale i online. Díky těmto archivním dílům se můžete podívat na jednotlivé části pořadu, které vás nejvíce zajímají, jako rozhovory s určitými odborníky a podobně. Online se můžete zúčastnit i online chatů, kdy můžete s dotyčnými hosty ve studiu přímo komunikovat. Na internetu máte i možnost se dopředu dozvědět, co bude v dalším díle Snídaně s novou.