Ordinace v růžové zahradě na Voyo.cz

Ordinace v růžové zahradě je jedním ze stěžejních televizních seriálů televize Nova. Je tedy samozřejmé, že bude i jedním z pořadů, které bude prezentován i na video portálu Voyo.cz.¨

Ordinace v růžové zahradě

Ordinace v růžové zahradě představuje původní český seriál z lékařského prostředí, který televize Nova vysílá pravidelně již sedmým rokem. Vůbec první díl se odvysílal 6. září v roce 2005. Od té doby se seriál vysílá pravidelně vždy dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek po celý rok kromě dvou přestávek (letní prázdniny a přelom roku).

Ordinace v růžové zahradě 2

Původní Ordinace v růžové zahradě se pohybovala v oboru gynekologie. Po odchodu Daniely Šinkorové ze stěžejní role v seriálu se zdálo, že dojde k úplnému ukončení. Nakonec se tomu tak nestalo, vznikla nová Ordinace v růžové zahradě 2, který se začal odehrávat nejvíce na chirurgii a posléze i traumatologii a stěžejní role zaujaly takové herečky jako Barbora Munzarová anebo Tereza Kostková.

Ordinace v růžové zahradě online

V průběhu oněch sedmi let bylo odvysíláno již na 13 sérií, což čítá více než 400 jednotlivých epizod. Na jeho přípravě se podílela celá řada odborných poradců a scénáristů. Nebylo by proto ani podivné, kdyby vám některý z těchto dílů unikl. Díky Ordinace v růžové zahradě online to však není žádný problém. Můžete se bez obav postupně zpětně podívat na všechny předchozí díly, a to jak na ty uniklé, tak třeba i na ty, které se vám líbily a rádi se na ně podíváte znova. Tento pořad naleznete i na internetu.