Nova Sport online vysílání

Nova Sport představuje jeden ze sportovních kanálů, které máte v Česku možnost sledovat. Jak již je podle názvu zřejmé, jedná se o kanál televize Nova.

Nova Sport a Galaxie Sport

Kanál Nova Sport byl veřejnosti původně více znám jako Galaxie Sport. Od roku 2008 je však tento kanál znám pod současným názvem Nova Sport. Kanál je vysílán v českém, ale i ve slovenském jazyce a to více než sedmnáct hodin denně.

Sledovat jej můžete nejen na televizních obrazovkách, ale i online, prostřednictvím počítače. Na kanálu Nova Sport máte možnost sledovat celou řadu přímých přenosů, například Moto GP, Formule 1, hokej NHL, KHL, NBA a tak dále. Kromě toho je však kanál plný zajímavých dokumentů, rozhovorů, medailonů, reportáží ze světa sportu a jejich osobností. Máte šanci dozvědět se tak více o daném sportu a ze života sportovců. Nova Sport online vysílání vám umožňuje sledovat vše nejen ze záznamu, ale také i živě. Nova Sport nabízí všem sportovním nadšencům zhlédnout nejrůznější sportovní utkání bez potřeby mít po ruce vlastní televizi.