Seriál Comeback – Voyo.cz

Seriál Comeback se začal natáčet v roce 2008 a na televizních obrazovkách se poprvé objevil 4. září téhož roku. Na tomto originálním českém sitcomu je zajímavá ta skutečnost, že na něm pracují nejen profesionální scénáristé, ale i bloggeři a další fanoušci.

Za námětem stojí Tomáš Baldýnský, filmový publicista, novinář, herec, producent a scénárista. V sitcomu hrají Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková a neopomenutelná Dana Batulková.

Combeck nové díly

V současné době na televizních obrazovkách stále probíhají nové díly seriálu Comeback, pravdou však je, že již rok se nové díly netočily. Rozpadl se totiž realizační tým, a tak je budoucnost seriálu prozatím ve hvězdách. Byla by to ale škoda, aby seriál skončil nějak do ztracena. Comeback nové díly seriálu však máte možnost sledovat nejen na televizní obrazovce, ale i online.

Comeback online

Combeback online patří k nejvyhledávanějším českým zábavným pořadům. Není se čemu divit, vždyť Comeback představuje neotřelý a jedinečný projekt, který baví široký rozsah diváků. Hledáte místo, kde je k dispozici Comeback ke zhlédnutí všechny díly? Vaším východiskem je internetový video portál. Ovšem jestli hledáte Comeback ke shlédnutí všechny díly, může to dopadnout zajímavě, protože shlédnout se s se píše pouze v případě, kdy se díváte směrem dolů. Nicméně protože těchto špatných popisků neustále přibývá, i my se o této variantě při hledání ve vyhledávačích zmiňujeme.